Obiecali, Przyrzekali i Zobowiązali się

2023-01-21

Gdy wstępujesz w nasze szeregi, patrzysz, odczuwasz, obserwujesz i doświadczasz. Chodzisz na zbiórki, wyjeżdżasz na rajdy i stoisz z nami w szeregu.

Razem z nami jesz, pracujesz, bawisz się i odpoczywasz. Tylko tak możesz poznać ludzi, a oni Ciebie. Gdy Cię już poznają, zaufają i uwierzą w to, że chcesz podjąć się tego stylu życia w którym uczyć się będziesz szanować siebie i innych, kochać przyrodę, czy też brać pod uwagę poglądy i uczucia innych, wtedy to bratem naszym zostaniesz, a my Cię przyjmiemy.

Nie ma znaczenia Czyś bogaty, czy biedny. Tylko czy zechcesz zostawić ten świat nieco lepszym niż go zastałeś.

Gratuluję Wam zuchenki Madziu, Natalio i Aniu złożenia obietnicy zuchowej

Gratuluje Wam harcerze i harcerki Julio S., Alicjo, Olu, Julio G.,Lidio, Natalio, Jakubie O., Jakubie A. i Witku złożenia Przyrzeczenia Harcerskiego.

Gratuluję i Tobie Agnieszko złożenia zobowiązania instruktorskiego. Na nas instruktorach spoczywa wielka odpowiedzialność za wychowanie naszych młodych ludzi, poprzez dobroć i przykład. Tym większy dla Ciebie szacunek jak i dla wszystkich tych, którzy bezinteresownie podjęli się tego wielkiego dzieła.

Instruktorzy „Złotej Ósemki”
hm. Wojciech Godecki

GALERIA ZDJĘĆ: https://photos.app.goo.gl/JwA6iGpp4MwESD8Y8