">

KSH "Aurum" - Związek Drużyn Złota Ósemka

Zbiórki odbywają się raz w miesiącu w harcówce – budynek przy ul. Mały Rynek 9 w Sławkowie.

Zapraszamy każdego, kto chciałby się włączyć w naszą działalność!

Krąg Starszyzny Harcerskiej “Aurum” powstał z inicjatywy członków i sympatyków należących do jednostek organizacyjnych środowiska „Złota Ósemka”.

Celem kręgu jest utrzymanie więzi ze środowiskiem zuchowym i harcerskim. Krąg wspiera działania harcerskie i promuje harcerstwo w społecznościach lokalnych.

dh. Małgorzata Kowalska

Przewodnicząca

malgorzta.kowalska2@zhp.net.pl

510 119 309

AKTUALNOŚCI

105 Rocznica Odzyskania Niepodległości

12.11.2023r.

Świętowanie rozpoczęliśmy 10 listopada od dnia mundurowego, gdzie zuchy i harcerze dumnie ubrani w harcerskie mundury brali udział w uroczystościach szkolnych. 11 Listopada licznie stawiliśmy się na płycie Rynku aby wspólnie z Władzami Miasta, organizacjami Sławkowskimi oraz mieszkańcami, świętować i radować się z tego ważnego dnia! Po Mszy Świętej wspólnie przemaszerowaliśmy pod Krzyż Wolności. Na […]

Czytaj więcej →

Gala Mistrzów Harcerstwa – mamy nominację!

07.10.2023r.

Z uśmiechem na twarzy informujemy, że jako Związek Drużyn „Złota Ósemka” zostaliśmy nominowani w kategorii Środowisko Sprawne w Działaniu w XIII Gali Mistrzów Harcerstwa Chorągwi Śląskiej! Z dumą też informujemy, że nasz druh Komendant – hm. Wojciech Godecki, został nominowany w kategorii Brylantowy Lider!

Czytaj więcej →

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

07.04.2023r.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, chcielibyśmy Wam życzyć dużo zdrowia, spokoju, szczęścia, nadziei i miłości! Mokrego dyngusa i smacznego jajka! Oraz otwartych serc dla wszystkich tych, którzy tego potrzebują!

Czytaj więcej →