Pustynna tarcza

2023-05-28

27.05 odbyła się gra survivalowo – militarna Pustynna Tarcza🏜🎯, podczas której harcerze z 8DDH, 3DDH oraz 10DDH, a także pozostałe drużyny namiestnictwa harcerskiego zmierzyli się z zadaniami takimi jak:

szukanie min, rozstawienie namiotu turystycznego⛺️, ułożenie francuskiej klawiatury komputerowej⌨️, transport rannego na desce ratowniczej, tworzenie obwodu elektrycznego, budowa konstrukcji z drewna i sznurka 🪵🧵oraz z torem przeszkód, a dodatkowo mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę z historii harcerstwa, węzłów czy szyfrów⚜️. Walka była zacięta, spośród 17 patroli wyłoniły się 3, które stanęły na podium:

III miejsce zajął patrol Herbatniki Pospolite z 8 DDH „Złota Ósemka” im. Zawiszy Czarnego w Sławkowie

natomiast I miejsce zajął patrol Błędowscy Skauci z 10 DDH „Zwiad”

II miejsce zajęły Mysie Pysie, również z 8 DDH „Złota Ósemka” im. Zawiszy Czarnego w Sławkowie

Wszystkim patrolom serdecznie gratulujemy🥳

Dziękujemy Gminie Klucze za możliwość zorganizowania gry na terenie Pustyni Błędowskiej.

Galeria zdjęć: https://photos.app.goo.gl/wqwksyFoVekMD13r5

https://photos.app.goo.gl/wqwksyFoVekMD13r5