Mechanicy na torze

2023-10-16

Kolejna udana zbiórka w nietypowym stylu jak by się mogło zdawać. Harcerze potrzebują typowych dla nich zainteresowań. Pierwszy raz niektórzy dostali do ręki klucz nasadowy z grzechotką, a niektórzy pierwszy raz prowadzili pojazd silnikowy. Zaczęło się od podziału na stanowiska. Była Mechanika, zasady działania gokarta i podstawowe przepisy ruchu drogowego. Potem trening i wreszcie jak to u nas jest, współzawodnictwo w szybkości wymiany kół i wyścigi na czas gokartami, a wszystko pomiędzy zastępami. Nic tak nie spaja chłopaków w zastępie, jak wspólne dążenie do wyznaczonego celu lub zwycięstwa J Wszyscy świetnie się sprawili J Gratulacje chłopaki 😀 Gratulacje Złote Sokoły !!!

Bardzo dziękujemy wszystkim załogantom toru Gokartowego „Emotion Karting” z Bytomia, za świetnie przygotowane zajęcia i obsługę na torze.

Polecamy gorąco wszystkim drużynom harcerskim. Nie tylko Wędrownicy wychodzą w Świat 😀

Drużynowy
hm. Wojciech Godecki