Biwak Związku Drużyn

2024-09-15

We wrześniowy piątek trzynastego cały Związek Drużyn wyruszył do Kokotka, by przeżyć niezapomniany weekend. Choć pogoda w większości nie dopisywała to ten biwak nie był wcale taki pechowy. Wręcz przeciwnie, był pełen pozytywnej energii i uśmiechu. Jak mogłoby być inaczej, skoro tematyką była przyjaźń!

W pierwszym dniu na kominku wszystkie drużyny rozmawiały o swoich planach na ten rok. Na następny dzień zuchy oraz harcerze wyruszyli tropem Małego Księcia, wzmacniając swoje więzi i współpracując ze sobą. Po południu odbył się przedsiębiorczy teleturniej, w którym każda drużyna składająca się z zuchów, harcerzy, harcerzy starszych i wędrowników musiała działać razem, aby zdobyć nagrodę!
Wieczorem natomiast zebraliśmy się całym Związkiem Drużyn i świętowaliśmy swoje 11 urodziny – akurat dokładnie 14 września. Oglądaliśmy stare zdjęcia z zimowisk i obozów, odpowiadając na niełatwe pytania o historię Związku Drużyn.
Na następny dzień przywitało nas piękne słońce, niestety musieliśmy szybko opuścić Kokotek. Jednak wracając do domu nie zapomnieliśmy zabrać ze sobą miłych wspomnień 🌞💛